کوپلینگ مکش
کوپلینگ مکش

کوپلینگ مکش

کوپلینگ مکش یا ساکشن کوپلینگ، اتصالاتی هستند که در انتقال آب در تاسیسات تحت مکش کاربرد دارند. اتصال این کوپلینگ از نوع نر و مادگی و به صورت رزوه‌ای است. با توجه به وزن بالای کوپلینگ‌های مکش، رزوه اتصال آن به شکل گرد و درشت طراحی و ساخته شده و سبب اتصال سریع و آسان با کمترین چرخش می‌شود. 

این کوپلینگ‌ها در سایز 4 اینچ و با دو نوع آلیاژ آلومینیوم و آلیاژ پایه مس بسیار مستحکم و مقاوم به شرایط محیطی ساخته شده است. لازم به ذکر است کوپلینگ مکش آریاکوپلینگ علی‌رغم داشتن ابعاد بزرگ، فشار هیدرواستاتیک تا 24Bar را بدون هیچ گونه نشتی تحمل می‌کند.

برای خرید کوپلینگ مکش یا کسب اطلاعات بیشتر، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

توضیحات و بررسی

تعبیه بازوهایی جهت حمل و چرخاندن و سهولت در اتصال کوپلینگ

تعبیه دنده‌هایی در بخش شیلنگ خور جهت اتصال مستحکم شیلنگ مخصوص مکش

مجهز به واشر مخصوص مکش (ساکشن)

تولید براساس الزامات استاندارد BS336

واشر مخصوص مکش، از جنس لاستیک طبیعی مطابق استاندارد BS1154 یا کلروپرین مطابق استاندارد BS2752

دارای تاییدیه پژوهشگاه صنعت نفت

سوالات متداول

به زودی…

به زودی…

مقالات مرتبط
هوزریل آتش نشانی

جعبه و هوزریل استاندارد آریاکوپلینگ

یکی از تجهیزات آتش نشانی پرکاربرد در اغلب پروژه‌های ساختمانی با کاربری‌های متفاوت، جعبه‌ آتش نشانی است. تجهیزات آتش نشانی به دلیل سروکار داشتن با امنیت جانی و مالی مردم، حساسیت ویژه‌ای دارند. این تجهیزات تنها در لحظات بروز حادثه مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین هرگونه نقص فنی که منجر به عدم کارآیی این تجهیزات شود، می‌تواند پیامدهای جبران ناپذیری به بار آورد...

انواع جعبه آتش نشانی

معرفی انواع جعبه آتش نشانی ( خرید جعبه آتش نشانی )

جعبه آتش نشانی ابزاری برای نگه‌داری و حفظ تجهیزات آتش نشانی است. این محصول در ابعاد استاندارد و طرح‌های مختلف تولید و در اماکنی که خطر وقوع آتش سوزی وجود دارد، نصب می‌شود. در این مطلب به معرفی و بررسی انواع جعبه‌های آتش نشانی می‌پردازیم. آنچه در این مقاله می‌خوانیم:

جعبه آتش نشانی خاموش کننده (جعبه کپسول)

جعبه آتش نشانی چیست؟

جعبه آتش نشانی یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین تجهیزات ایمنی است که در ساختمان‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. هرچند جعبه آتش نشانی، خود به تنهایی ابزاری برای اطفای حریق به شمار نمی‌رود، اما به دلیل اینکه تجهیزات اطفای حریق مهمی از قبیل هوزریل، کپسول و غیره در داخل آن نگاه داشته می‌شوند، اهیمیت زیادی دارد...

دیدگاهتان را بنویسید یا برا استعلام قیمت کوپلینگ مکش باما تماس بگیرید 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ارسال دیدگاه