هوزریل دیواری

هوزریل دیواری آریاکوپلینگ، نوعی قرقره با شیلنگ نیمه سخت و از نوع محوطه‌ای است. این محصول در محوطه‌های باز و بدون جعبه آتش نشانی نصب شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

هوزریل دیواری دقیقا همانند هوزریل آتش نشانی (قرقره هوزریل) ساخته می‌شود. با این تفاوت که بدون جعبه آتش نشانی بوده و برای حفاظت از شرایط جوی با یک پوشش در بخش فوقانی محافظت می‌شود.

یک هوزریل دیواری شامل یک قرقره با سیستم آبرسان داخلی، 20 الی 30 متر شیلنگ نیمه سخت یا شیلنگ لاستیکی مخصوص هوزریل، نازل سه حالته فلزی مخصوص هوزریل و شیلنگ رابط اتصال به خط لوله انشعابی از رایزر و یک محافظ در بخش فوقانی قرقره است.

برای استعلام قیمت و خرید هوزریل دیواری با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قرقره و شیلنگ
قرقره و شیلنگ

دفلکتور یا پخش کننده جریان آب

پیچ نگهدارنده حباب شیشه‌ای

بدنه اصلی اسپرینکلر

حباب شیشه‌ای واکنش استاندارد حساس به دما (رنگ قرمز=دمای کاری 68 درجه سانتیگراد)

نشان ARYA برای تضمین اصل بودن محصول

بخش رزوه مخروطی (NPT) به سایز 3/4 اینچ

واشر فنری و درپوش برنجی اسپرینکلر

سوالات متداول

به زودی …

به زودی…

به زودی…

به زودی…

مشخصات فنی هوزریل دیواری آریاکوپلینگ

طراحی اختصاصی سیستم آبرسان داخلی

هر هوزریل دیواری همانند سایر هوزریل‌های آتش نشانی باید با یک سیستم آبرسان داخلی ساخته شود. با توجه به تماس همیشگی این قطعه با جریان آب و متحرک بودن آن، باید در برابر خوردگی و نشتی بسیار مقاوم باشد تا در دراز مدت دچار مشکل نشود. هوزریل دیواری آریاکوپلینگ با سیستم آبرسان داخلی یکپارچه برنجی با طراحی اختصاصی، در دراز مدت کارکرد صحیح و بادوام محصول را تضمین می‌کند. 

همچنین این بخش از هوزریل به جهت افزایش مقاومت به خوردگی، با پوشش کروم-نیکل آبکاری می‌شود.

صفحه قرقره مستحکم

اعوجاج و تغییر شکل صفحه قرقره یکی از مشکلات و معایب شایع قرقره‌های آتش نشانی است. صفحه قرقره هوزریل دیواری با استفاده از ورق پرسی ساخته می‌شود تا در درازمدت مقاومت ابعادی خود را حفظ کند. 

رنگ پودری الکترواستاتیک کوره‌ای

این محصول با طی کردن چندین فرآیند شستشو، چربی گیری و فسفاته کاری، وارد مرحله رنگ کاری می‌شود. پوشش رنگ مورد استفاده از نوع پودری الکترواستاتیک کوره‌ای با چسبندگی بسیار بالا و مقاوم به خراشیدگی و ضربه است.

استفاده از ملحقات مقاوم به خوردگی

تمامی اتصالات، پیچ، مهره و جزئی از هوزریل دیواری از جنس آلیاژهای مقاوم به خوردگی یا آبکاری شده است. این موضوع با توجه به تماس همیشگی این محصول با آب، شرط لازم ساخت یک محصول بسیار مقاوم با طول عمر بالا است.

تولید تحت بازرسی مداوم تیم کنترل کیفیت

تیم کنترل کیفیت مجموعه آریاکوپلینگ چه در طول فرآیند ساخت محصول و چه بعد از تحویل نهایی محصول، همواره شاخص‌های کیفی و انطباقات ابعادی را کنترل می‌کنند.

مقالات مرتبط
انواع جعبه آتش نشانی

جعبه آتش نشانی با کیفیت چه ویژگی هایی دارد؟( انتخاب جعبه آتش نشانی )

جعبه آتش نشانی به همراه هوزریل، یکی از معروف‌ترین تجهیزات اطفای حریق است که در ساختمان‌ها وجود دارد. طراحی هوزریل به گونه‌ای است که افراد عادی ساختمان به‌سادگی می‌توانند از آن برای اطفای حریق استفاده نمایند. علاوه بر آن، درون جعبه آتش نشانی یک شیر انتظار وجود دارد که در مواقع ضروری، این امکان را به آتش نشان حرفه‌ای می‌دهد

جعبه آتش نشانی آریاکوپلینگ

خرید جعبه آتش نشانی ( 6 نکته در مورد جعبه و هوزریل آتش نشانی )

در لحظات ابتدایی شروع آتش سوزی، جعبه و هوزریل آتش نشانی می‌توانند جایگاهی به اهمیت جعبه کمک‌های اولیه داشته باشند. حتی می‌توان گفت در برخی مکان‌ها اهمیت و ضرورت نصب هوزریل، بیشتر هم هست.

جعبه آتش نشانی خاموش کننده (جعبه کپسول)

جعبه آتش نشانی چیست؟

جعبه آتش نشانی یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین تجهیزات ایمنی است که در ساختمان‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. هرچند جعبه آتش نشانی، خود به تنهایی ابزاری برای اطفای حریق به شمار نمی‌رود، اما به دلیل اینکه تجهیزات اطفای حریق مهمی از قبیل هوزریل، کپسول و غیره در داخل آن نگاه داشته می‌شوند، اهیمیت زیادی دارد...

محصولات مرتبط
هوزریل دیواری

قرقره مخصوص شیلنگ نیمه سخت (هوزریل آتش نشانی)

هوزریل آتش نشانی (قرقره هوزریل) آریاکوپلینگ، نوعی قرقره با شیلنگ نیمه سخت (لاستیکی) و نازل سه حالته فلزی است. از نظر سازمان آتش نشانی، نصب هوزریل در اغلب بناهای شهری و صنعتی الزامی است.

قرقره مخصوص شیلنگ نیمه سخت (هوزریل آتش نشانی)

شیلنگ آتش نشانی (شیلنگ برزنتی)

شیلنگ آتش نشانی (شیلنگ برزنتی) یا شیلنگ تاشونده، نوعی شیلنگ با لایه داخلی لاستیکی و لایه بیرونی با پوشش فیبر مصنوعی بسیار مستحکم است. شیلنگ برزنتی در ابعاد و اندازه‌های مختلف در مجموعه آریاکوپلینگ تولید و عرضه می‌شود.

قرقره مخصوص شیلنگ نیمه سخت (هوزریل آتش نشانی)

هوزرک

هوزرک هوزرک یکی از تجهیزات نگهدارنده شیلنگ آتش نشانی (شیلنگ برزنتی) است. در مواردی که احتمال آتش سوزی بالا بوده و نیاز به حجم آب بیشتری برای عملیات اطفای حریق است، هوزرک کاربرد دارد. هر هوزرک از چند متر شیلنگ آتش نشانی

دیدگاهتان را بنویسید یا برا استعلام قیمت هوزریل دیواری  باما تماس بگیرید 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ارسال دیدگاه