لوازم جانبی اسپرینکلر

لوازم جانبی اسپرینکلر، تمام تجهیزاتی هستند که در فرآیندهای نصب، استفاده و نگهداری و تعمیرات اسپرینکلر کمک کننده هستند. لوازم جانبی اسپرینکلر آریا شامل جعبه یدکی اسپرینکلر، قاب اسپرینکلر، آچار قاب و آچار فولادی نصب اسپرینکلر هستند. 

برای خرید لوازم جانبی اسپرینکلر یا استعلام قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

به زودی…

به زودی…

به زودی…

به زودی…

توضیحات بیشتر

قاب اسپرینکلر

قاب اسپرینکلر یکی از پرکاربردترین لوازم جانبی اسپرینکلر برای پوشاندن درز و شکاف‌های محل نصب اسپرینکلر پایین زن است. نصب قاب به همراه اسپرینکلر علاوه بر افزودن جلوه زیبا به آن، می‌تواند با جلوگیری از فرار حرارت به داخل درز و شکاف‌های سقف، به عملکرد صحیح و دقیق اسپرینکلر کمک شایانی بکند.

قالب اسپرینکلر آریا در دونوع یکپارچه و دوتکه در انواع رنگ‌ها و پوشش‌های آبکاری، طیف انتخاب گسترده‌ای را در اختیار طراحان و معماران قرار می‌دهد.

 • مناسب برای سایزهای مختلف اسپرینکلر آریا 3/8 ، 1/2 و 3/4 اینچ
 • تولید در انواع پوشش رنگ پلی استر مشکی و سفید و آبکاری طلایی و نقره‌ای (کروم)
 • پوشش کامل شکاف‌ها در محل نصب اسپرینکلر جهت تضمین کارکرد صحیح اسپرینکلر براساس استاندارد NFPA13
 • ساخته شده با فولاد کششی استاندارد

جعبه یدکی اسپرینکلر

در هر پروژه بسته به تعداد اسپرینکلرهای مورد استفاده، تعدادی اسپرینکلر بایدبه عنوان اسپرینکلرهای یدکی همواره در دسترس باشند. جعبه یدکی اسپرینکلر، جعبه مخصوص قراردادن چنین اسپرینکلرهایی است. در داخل این جعبه در کنار اسپرینکلرهای یدکی، معمولا انواع آچارهای نصب اسپرینکلر و آمار اسپرینکلرهای نصب شده به همراه نقشه‌ها و مدارک مربوط به دوره‌های بازرسی، نگهداری و تعمیرات قرار می‌گیرد.

 • مخصوص نگه داری اسپرینکلرهای یدکی و سایر لوازم جانبی اسپرینکلر
 • تعبیه محل قرارگیری آچار نصب، آچار قاب و محل قرارگیری اسپرینکلرها به تعداد مورد نیاز براساس استاندارد 
 • طراحی زیبا و بدنه فولادی مقاوم
 • قابلیت نصب بر روی دیوار
 • پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک

آچار فولادی نصب اسپرینکلر

آچار فولادی اسپرینکلر، برای نصب انواع اسپرینکلر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این آچار جهت قرارگیری مستحکم بر روی دست، با روکش لاستیکی تولید می‌شود. آچار فولادی از محل آچارگیر در بدنه اسپرینکلر به آن متصل شده و در نصب انواع اسپرینکلر می‌تواند کمک کننده باشد. در مواقع عدم استفاده و پس از اتمام عملیات نصب اسپرینکلر، این آچار در کنار اسپرینکلرهای یدکی و در داخل جعبه یدکی اسپرینکلر قرار می‌گیرد.

آچار قاب اسپرینکلر

آچار مخصوص قاب اسپرینکلر، آچاری جهت نصب اسپرینکلرهای پایین زن در داخل قاب است. این آچار با قابلیت قرارگیری اسپرینکلر در داخل قاب، بدون هیچ گونه آسیب رسانی به اسپرینکلر، سرعت و سهولت را در فرآیند نصب آن به ارمغان می‌آورد. با بهره مندی از بخش آچارگیر بر روی بدنه، قابلیت استفاده به همراه انواع آچار را داشته و هماهنگی آن با آچار بُکس، از قابلیت‌های این آچار اختصاصی اسپرینکلر است.

 • مخصوص نصب انواع اسپرینکلر (بالازن و مخفی، ESFR و…) در داخل قاب
 • پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک
 • سهولت در نصب انواع اسپرینکلر
 • قابلیت استفاده با آچار معمولی و آچار بکس
مقالات مرتبط
اسپرینکلر بالازن آریا

اسپرینکلرهای اتوماتیک آریا کوپلینگ

با گسترش صنعت، ایمنی در محیط کار و زندگی اهمیت بسیاری پیدا کرد. خبر خوب اینکه بشر به موازات پیشرفت تکنولوژی و صنعت، راه‌های موثرتر، کم هزینه‌تر و دقیق‌تری برای حفظ و تضمین ایمنی در خانه و محل کار ابداع نمود.

حباب اسپرینکلر

دانستنی‌های حباب شیشه‌ای اسپرینکلر

اسپرینکلر یک ابزار اتوماتیک جهت کنترل و مهار آتش سوزی است. وقتی در محیطی آتش سوزی رخ می‌­دهد، اسپرینکلر در همان لحظات اولیه فعال می­‌شود و با پاشش آب، آتش را محدود و حتی خاموش می­‌کند

اسپرینکلر پایین زن آریا

باورهای غلط در مورد سیستم اسپرینکلر اطفای حریق

سیستم اسپرینکلر اطفای حریق کارآمدترین و کم هزینه‌ترین سیستم کنترل و اطفای حریق اتوماتیک بوده و در سطح وسیعی در سراسر جهان مورد استفاده است. اما مردم باورهای عجیبی در مورد این ابزار کارآمد دارند.

دیدگاهتان را بنویسید یا برا استعلام قیمت لوازم جانبی اسپرینکلر  باما تماس بگیرید 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ارسال دیدگاه