قرقره مخصوص شیلنگ تاشونده (قرقره فایرباکس)

قرقره مخصوص شیلنگ تاشونده (قرقره فایرباکس) آریاکوپلینگ از دو صفحه قرقره مستحکم و شیلنگ آتش نشانی ساخته می‌شود. کاربرد اصلی این قرقره‌ها، نگهداری انواع شیلنگ آتش نشانی است. این قرقره به همراه شیلنگ و نازل آتش نشانی سه حالته در داخل یک جعبه آتش نشانی نصب می‌شود. 

در هنگام حادثه، اپراتور با باز کردن درب جعبه آتش نشانی و کشیدن شیلنگ به سمت بیرون جعبه، شیلنگ برزنتی و کوپلینگ را از روی قرقره فایرباکس آزاد می‌کند و با اتصال شیلنگ آتش نشانی به شیرفلکه و از طرف دیگر به نازل، عملیات اطفای حریق را آغاز می‌کند.

برای استعلام قیمت و خرید قرقره فایرباکس، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

به زودی…

به زودی…

به زودی…

توضیحات و بررسی

صفحه قرقره مستحکم

اعوجاج و تغییر شکل صفحه قرقره یکی از مشکلات و معایب شایع قرقره‌های آتش نشانی است. صفحه قرقره فایرباکس آریاکوپلینگ با استفاده از ورق پرسی ساخته می‌شود تا در درازمدت مقاومت ابعادی خود را حفظ کند. 

رنگ پودری الکترواستاتیک کوره‌ای

این محصول با طی کردن چندین فرآیند شستشو، چربی گیری و فسفاته کاری، وارد مرحله رنگ کاری می‌شود. پوشش رنگ مورد استفاده از نوع پودری الکترواستاتیک کوره‌ای با چسبندگی بسیار بالا و مقاوم به خراشیدگی و ضربه است.

استفاده از ملحقات مقاوم به خوردگی

تمامی اتصالات، پیچ، مهره و سایر جزئیات قرقره فایرباکس آریاکوپلینگ از جنس آلیاژهای مقاوم به خوردگی یا آبکاری شده است. این موضوع با توجه به امکان تماس این محصول با آب، شرط لازم ساخت یک قرقره آتش نشانی بسیار مقاوم با طول عمر بالا است.

تولید تحت بازرسی مداوم تیم کنترل کیفیت

تیم کنترل کیفیت مجموعه آریاکوپلینگ چه در طول فرآیند ساخت محصول و چه بعد از تحویل نهایی محصول، همواره شاخص‌های کیفی و انطباقات ابعادی را کنترل می‌کنند.

مقالات مرتبط
هوزریل آتش نشانی

جعبه و هوزریل استاندارد آریاکوپلینگ

یکی از تجهیزات آتش نشانی پرکاربرد در اغلب پروژه‌های ساختمانی با کاربری‌های متفاوت، جعبه‌ آتش نشانی است. تجهیزات آتش نشانی به دلیل سروکار داشتن با امنیت جانی و مالی مردم، حساسیت ویژه‌ای دارند. این تجهیزات تنها در لحظات بروز حادثه مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین هرگونه نقص فنی که منجر به عدم کارآیی این تجهیزات شود، می‌تواند پیامدهای جبران ناپذیری به بار آورد...

انواع جعبه آتش نشانی

معرفی انواع جعبه آتش نشانی ( خرید جعبه آتش نشانی )

جعبه آتش نشانی ابزاری برای نگه‌داری و حفظ تجهیزات آتش نشانی است. این محصول در ابعاد استاندارد و طرح‌های مختلف تولید و در اماکنی که خطر وقوع آتش سوزی وجود دارد، نصب می‌شود. در این مطلب به معرفی و بررسی انواع جعبه‌های آتش نشانی می‌پردازیم. آنچه در این مقاله می‌خوانیم:

جعبه آتش نشانی خاموش کننده (جعبه کپسول)

جعبه آتش نشانی چیست؟

جعبه آتش نشانی یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین تجهیزات ایمنی است که در ساختمان‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. هرچند جعبه آتش نشانی، خود به تنهایی ابزاری برای اطفای حریق به شمار نمی‌رود، اما به دلیل اینکه تجهیزات اطفای حریق مهمی از قبیل هوزریل، کپسول و غیره در داخل آن نگاه داشته می‌شوند، اهیمیت زیادی دارد...

محصولات مرتبط
قرقره مخصوص شیلنگ تاشونده (قرقره فایرباکس)

هوزریل دیواری

هوزریل دیواری هوزریل دیواری آریاکوپلینگ، نوعی قرقره با شیلنگ نیمه سخت و از نوع محوطه‌ای است. این محصول در محوطه‌های باز و بدون جعبه آتش نشانی نصب شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قرقره مخصوص شیلنگ نیمه سخت (هوزریل آتش نشانی)

شیلنگ آتش نشانی (شیلنگ برزنتی)

شیلنگ آتش نشانی (شیلنگ برزنتی) یا شیلنگ تاشونده، نوعی شیلنگ با لایه داخلی لاستیکی و لایه بیرونی با پوشش فیبر مصنوعی بسیار مستحکم است. شیلنگ برزنتی در ابعاد و اندازه‌های مختلف در مجموعه آریاکوپلینگ تولید و عرضه می‌شود.

قرقره مخصوص شیلنگ نیمه سخت (هوزریل آتش نشانی)

هوزرک

هوزرک هوزرک یکی از تجهیزات نگهدارنده شیلنگ آتش نشانی (شیلنگ برزنتی) است. در مواردی که احتمال آتش سوزی بالا بوده و نیاز به حجم آب بیشتری برای عملیات اطفای حریق است، هوزرک کاربرد دارد. هر هوزرک از چند متر شیلنگ آتش نشانی

دیدگاهتان را بنویسید یا برا استعلام قیمت قرقره مخصوص شیلنگ تاشونده باما تماس بگیرید 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ارسال دیدگاه