کپسول آتش نشانی آریاکوپلینگ

ماندگاری و استحکام بدنه، حفظ کیفیت پودر در طول سرویس دهی و استفاده از ملحقات مستحکم، با توجه به قابلیت استفاده چندین باره از این محصول، مهم‌ترین ویژگی‌های هر خاموش کننده آتش نشانی است. این ویژگی‌ها باعث اقبال صنایع بزرگ کشور به خاموش کننده‌های آریاکوپلینگ شده است. خاموش کننده‌های دستی آریاکوپلینگ در دو نوع ABC و BC تولید می‌شوند.

انواع کپسول آتش نشانی
کپسول آتش نشانی

کپسول آتش نشانی ABC

کپسول آتش نشانی آریاکوپلینگ با پودر خاموش کننده چند منظوره ABC یکی از ابزارهای قابل حمل و پرکاربرد اطفای حریق است. کپسول ABC آریاکوپلینگ دارای پروانه استاندارد ملی ایران و حاوی پودر با کیفیت ساخته شده براساس استانداردهای بین المللی است. 

کیفیت پودر متمایز، استفاده از ملحقات بسیار مقاوم، استحکام فراتر از استانداردهای ملی و برخورداری از پوشش‌های محافظ کفی و رویه فوقانی جهت جلوگیری از آسیب به پوشش رنگ بدنه، کپسول آتش نشانی آریاکوپلینگ را به انتخابی متمایز و هوشمندانه برای تجهیز مکان‌های مختلف تبدیل می‌کند. 

کپسول آتش نشانی ABC آریاکوپلینگ در دو وزن 6 و 12 کیلوگرمی و با ورق‌های 1.5 و 2 میلی‌متر (براساس استاندارد) در مجموعه آریاکوپلینگ طراحی و تولید می‌شود. 

برای استعلام قیمت و خرید کپسول آتش نشانی چند منظوره ABC آریاکوپلینگ با ما در ارتباط باشید.

کپسول آتش نشانی ABC

کپسول آتش نشانی
متن راهنمای خود را در اینجا اضافه کنید

سوالات متداول

به زودی…

به زودی…

به زودی…

به زودی…

به زودی…

به زودی…

به زودی…

به زودی…

توضیحات بیشتر و مشخصات فنی

بهره مندی از سیلندر مستحکم

سیلندر کپسول آتش نشانی آریاکوپلینگ با فرآیندهای مکانیزه جوش و ورق‌کاری تهیه شده و با یکپارچگی بالا، فشار ترکیدگی بسیار بالاتر از حد استاندارد را ارائه می‌دهد. سیلندر در آزمون هیدرواستاتیک تا فشار 85Bar مقاومت دارد. این درحالی است که فشار ترکیدگی تعیین شده توسط استاندارد ملی ایران، 55Bar است.

مجهز به رویه و کفی پلیمری جهت محافظت از خراشیدگی و ضربه

کپسول‌های آتش نشانی اغلب از قسمت کفی و رویی بدنه، دچار آسیب و خراشیدگی بدنه و پوشش رنگ می‌شوند. پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک کوره‌ای، بدنه کپسول آتش نشانی را در برابر بسیاری از عوامل آسیب زا و خورنده محافظت می‌کند. اما ضربه و خراشیدگی در حین استفاده و قرارگیری محصول بر روی زمین، ممکن است باعث از بین رفتن پوشش رنگ در بخش‌های مذکور از بدنه کپسول شود. به این ترتیب کپسول آتش نشانی آریاکوپلینگ با کفی و رویه محافظ پلیمری طراحی و ساخته می‌شود تا چنین مشکلاتی را کاملا پوشش داده و انتخابی هوشمندانه برای تمامی مشتریان باشد.

مجهز به شیر تخلیه جهت تنظیم فشار سیلندر

خاموش کننده‌های دستی در شرایط مختلف اقلیمی و آب و هوایی مورد استفاده هستند. در صورت قرار گیری در هوای بسیار گرم ممکن است فشار گاز داخل سیلندر بیش از حد مجاز شود. یا در مواردی مانند بازرسی‌های نگهداری و تعمیرات، گاز سیلندر کاهش پیدا کند. به این ترتیب با استفاده از شیر تخلیه می‌توان به چنین مشکلاتی رسیدگی کرد.

چاپ اطلاعات محصول بر روی بدنه به جای برچسب‌های کاغذی 

براساس استاندارد ملی تولید و آزمون کپسول‌های آتش نشانی، اطلاعات محصول، طریقه استفاده، برند محصول و استانداردها و تاییدیه‌های آن باید بر روی بدنه محصول ارائه شود. اغلب تولید کنندگان بدین منظور از برچسب‌های کاغذی استفاده می‌کنند. اما این برچسب‌ها در طول زمان مستهلک شده و از بین می‌روند. آریاکوپلینگ با شناسایی این مشکل و استفاده از روش چاپ مستقیم بر روی بدنه کپسول، این مشکل را حل کرده است. روش چاپ مستقیم دوام بالایی داشته و تا سالها بدون خراشیدگی و پاک شدن، کاملا واضح و خوانا اطلاعات حیاتی کپسول آتش نشانی را به کاربر این تجهیزات ارائه می‌دهد.

مجهز به شیلنگ منعطف و مقاوم

شیلنگ تخلیه کپسول آتش نشانی، یکی از مهم‌ترین بخش‌های آن است. زیرا در صورت ترک خوردگی، مسدود شدن یا آسیب به آن، عملا استفاده از کپسول در هنگام حادثه حریق، با مشکل مواجه خواهد شد. شیلنگ مورد استفاده در کپسول آتش نشانی آریاکوپلینگ کاملا در شرایط مختلف آب و هوایی منعطف و مقاوم بوده و در طول زمان دچار ترک خوردگی نمی‌شود. همچنین با تعبیه سرنازل مقاوم به تغییر شکل در برابر حرارت و تعبیه درپوش محل قرار گیری سرنازل متصب به کفی پلیمری، مشکلاتی مانند مسدودی شیلنگ پیش نخواهد آمد.

استفاده از پودر با کیفیت بالا

پودر ABC مورد استفاده در کپسول آتش نشانی آریاکوپلینگ براساس استانداردهای ملی و بین المللی تولید شده است. این پودر به علت خاصیت دانه بندی بسیار ریز و استعداد جذب رطوبت پایین (کمتر از  1.5 درصد براساس استاندارد)، در دراز مدت دچار کلوخگی نمی‌شود. این پودر به گونه‌ای ساخته شده که تا 5000 ولت نارسانا بوده و برای انسان و جانداران کاملا بی خطر و غیر سمی است.

دسته‌های محصولات
مقالات مرتبط
هوزریل آتش نشانی

جعبه و هوزریل استاندارد آریاکوپلینگ

یکی از تجهیزات آتش نشانی پرکاربرد در اغلب پروژه‌های ساختمانی با کاربری‌های متفاوت، جعبه‌ آتش نشانی است. تجهیزات آتش نشانی به دلیل سروکار داشتن با امنیت جانی و مالی مردم، حساسیت ویژه‌ای دارند. این تجهیزات تنها در لحظات بروز حادثه مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین هرگونه نقص فنی که منجر به عدم کارآیی این تجهیزات شود، می‌تواند پیامدهای جبران ناپذیری به بار آورد...

انواع جعبه آتش نشانی

معرفی انواع جعبه آتش نشانی ( خرید جعبه آتش نشانی )

جعبه آتش نشانی ابزاری برای نگه‌داری و حفظ تجهیزات آتش نشانی است. این محصول در ابعاد استاندارد و طرح‌های مختلف تولید و در اماکنی که خطر وقوع آتش سوزی وجود دارد، نصب می‌شود. در این مطلب به معرفی و بررسی انواع جعبه‌های آتش نشانی می‌پردازیم. آنچه در این مقاله می‌خوانیم:

جعبه آتش نشانی خاموش کننده (جعبه کپسول)

جعبه آتش نشانی چیست؟

جعبه آتش نشانی یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین تجهیزات ایمنی است که در ساختمان‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. هرچند جعبه آتش نشانی، خود به تنهایی ابزاری برای اطفای حریق به شمار نمی‌رود، اما به دلیل اینکه تجهیزات اطفای حریق مهمی از قبیل هوزریل، کپسول و غیره در داخل آن نگاه داشته می‌شوند، اهیمیت زیادی دارد...

دیدگاهتان را بنویسید یا برا استعلام قیمت کپسول آتش نشانی ABC باما تماس بگیرید 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ارسال دیدگاه