تبدیل‌های اتصالات انگلیسی

تبدیل‌های اتصالات انگلیسی تجهیزاتی هستند که برای اتصال تجهیزات رزوه شده مختلف یا ارتباط بین سیستم‌های اتصالاتی مختلف با همدیگر (مانند اتصالات STORZ و BS) کاربرد دارند. 

برخی از این اتصالات به شرح زیر هستند: تبدیل مادگی تک گوشواره در دو نوع رودنده و تودنده، تبدیل BS به STORZ، تبدیل BS به BS و تبدیل دبل میل و دبل فیمیل

تمامی تبدیل‌های اتصالات انگلیسی آریاکوپلینگ در دو نوع آلیاژ پایه مس و آلیاژ آلومینیوم طراحی و ساخته می‌شوند. برای استعلام قیمت و خرید انواع تبدیل اتصالات انگلیسی آریاکوپلینگ یا کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

به زودی…

به زودی…

به زودی…

به زودی…

توضیحات و بررسی

تبدیل مادگی تک گوشواره 

این تبدیل برای اتصال مقاطع رزوه شده به سیستم اتصالات انگلیسی کاربرد دارد. در دو نوع رودنده و تودنده و با دو آلیاژ پایه مس و آلیاژ آلومینیوم تولید می‌شود. تک گوشواره بودن این محصول امکان اتصال و جداسازی کوپلینگ با یک دست را فراهم می‌کند. به گونه‌ای که با چرخاندن گوشواره به صورت ساعتگرد، تک زبانه کوپلینگ آزاد شده و به راحتی اتصال کوپلینگ باز می‌شود. 

تبدیل BS به STORZ

این تبدیل همانطور که از نامش پیداست، راهکاری برای اتصال تجهیزات نا همخوان در دو نوع اتصالات STORZ و BS است. این تبدیل در دو نوع اتصال نری انگلیسی و اتصال مادگی انگلیسی تولید می‌شود. 

تبدیل BS به BS و دبل تبدیل اتصالات انگلیسی 

این تبدیل‌ها برای اتصالات مقاطع مختلف در سیستم اتصالات انگلیسی کاربرد دارد. این تبدیل‌ها از ترکیب دو تبدیل BS تشکیل شده‌اند و از دو نوع آلیاژ پایه مس و آلیاژ آلومینیوم تولید می‌شوند. 

دسته‌های محصولات
مقالات مرتبط
هوزریل آتش نشانی

جعبه و هوزریل استاندارد آریاکوپلینگ

یکی از تجهیزات آتش نشانی پرکاربرد در اغلب پروژه‌های ساختمانی با کاربری‌های متفاوت، جعبه‌ آتش نشانی است. تجهیزات آتش نشانی به دلیل سروکار داشتن با امنیت جانی و مالی مردم، حساسیت ویژه‌ای دارند. این تجهیزات تنها در لحظات بروز حادثه مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین هرگونه نقص فنی که منجر به عدم کارآیی این تجهیزات شود، می‌تواند پیامدهای جبران ناپذیری به بار آورد...

انواع جعبه آتش نشانی

معرفی انواع جعبه آتش نشانی ( خرید جعبه آتش نشانی )

جعبه آتش نشانی ابزاری برای نگه‌داری و حفظ تجهیزات آتش نشانی است. این محصول در ابعاد استاندارد و طرح‌های مختلف تولید و در اماکنی که خطر وقوع آتش سوزی وجود دارد، نصب می‌شود. در این مطلب به معرفی و بررسی انواع جعبه‌های آتش نشانی می‌پردازیم. آنچه در این مقاله می‌خوانیم:

جعبه آتش نشانی خاموش کننده (جعبه کپسول)

جعبه آتش نشانی چیست؟

جعبه آتش نشانی یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین تجهیزات ایمنی است که در ساختمان‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. هرچند جعبه آتش نشانی، خود به تنهایی ابزاری برای اطفای حریق به شمار نمی‌رود، اما به دلیل اینکه تجهیزات اطفای حریق مهمی از قبیل هوزریل، کپسول و غیره در داخل آن نگاه داشته می‌شوند، اهیمیت زیادی دارد...