هوزریل دیواری

هوزریل دیواری آریاکوپلینگ، نوعی قرقره با شیلنگ نیمه سخت و از نوع محوطه‌ای است. این محصول در محوطه‌های باز و بدون جعبه آتش نشانی نصب شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

هوزریل دیواری دقیقا همانند هوزریل آتش نشانی (قرقره هوزریل) ساخته می‌شود. با این تفاوت که بدون جعبه آتش نشانی بوده و برای حفاظت از شرایط جوی با یک پوشش در بخش فوقانی محافظت می‌شود.

یک هوزریل دیواری شامل یک قرقره با سیستم آبرسان داخلی، 20 الی 30 متر شیلنگ نیمه سخت یا شیلنگ لاستیکی مخصوص هوزریل، نازل سه حالته فلزی مخصوص هوزریل و شیلنگ رابط اتصال به خط لوله انشعابی از رایزر و یک محافظ در بخش فوقانی قرقره است.

برای استعلام قیمت و خرید هوزریل دیواری با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قرقره و شیلنگ
قرقره و شیلنگ

دفلکتور یا پخش کننده جریان آب

پیچ نگهدارنده حباب شیشه‌ای

بدنه اصلی اسپرینکلر

حباب شیشه‌ای واکنش استاندارد حساس به دما (رنگ قرمز=دمای کاری 68 درجه سانتیگراد)

نشان ARYA برای تضمین اصل بودن محصول

بخش رزوه مخروطی (NPT) به سایز 3/4 اینچ

واشر فنری و درپوش برنجی اسپرینکلر

سوالات متداول

به زودی …

به زودی…

به زودی…

به زودی…

مشخصات فنی هوزریل دیواری آریاکوپلینگ

طراحی اختصاصی سیستم آبرسان داخلی

هر هوزریل دیواری همانند سایر هوزریل‌های آتش نشانی باید با یک سیستم آبرسان داخلی ساخته شود. با توجه به تماس همیشگی این قطعه با جریان آب و متحرک بودن آن، باید در برابر خوردگی و نشتی بسیار مقاوم باشد تا در دراز مدت دچار مشکل نشود. هوزریل دیواری آریاکوپلینگ با سیستم آبرسان داخلی یکپارچه برنجی با طراحی اختصاصی، در دراز مدت کارکرد صحیح و بادوام محصول را تضمین می‌کند. 

همچنین این بخش از هوزریل به جهت افزایش مقاومت به خوردگی، با پوشش کروم-نیکل آبکاری می‌شود.

صفحه قرقره مستحکم

اعوجاج و تغییر شکل صفحه قرقره یکی از مشکلات و معایب شایع قرقره‌های آتش نشانی است. صفحه قرقره هوزریل دیواری با استفاده از ورق پرسی ساخته می‌شود تا در درازمدت مقاومت ابعادی خود را حفظ کند. 

رنگ پودری الکترواستاتیک کوره‌ای

این محصول با طی کردن چندین فرآیند شستشو، چربی گیری و فسفاته کاری، وارد مرحله رنگ کاری می‌شود. پوشش رنگ مورد استفاده از نوع پودری الکترواستاتیک کوره‌ای با چسبندگی بسیار بالا و مقاوم به خراشیدگی و ضربه است.

استفاده از ملحقات مقاوم به خوردگی

تمامی اتصالات، پیچ، مهره و جزئی از هوزریل دیواری از جنس آلیاژهای مقاوم به خوردگی یا آبکاری شده است. این موضوع با توجه به تماس همیشگی این محصول با آب، شرط لازم ساخت یک محصول بسیار مقاوم با طول عمر بالا است.

تولید تحت بازرسی مداوم تیم کنترل کیفیت

تیم کنترل کیفیت مجموعه آریاکوپلینگ چه در طول فرآیند ساخت محصول و چه بعد از تحویل نهایی محصول، همواره شاخص‌های کیفی و انطباقات ابعادی را کنترل می‌کنند.

مقالات مرتبط
روش‌های اتصال شیلنگ آتش نشانی برزنتی به کوپلینگ

روش‌های اتصال شیلنگ آتش نشانی برزنتی به کوپلینگ

در مقالات اخیر در خصوص شیلنگ آتش نشانی با هم صحبت کردیم. در یک مقاله انواع شیلنگ آتش نشانی را مورد بررسی و ارزیابی قرار دادیم و در مقاله دیگری در خصوص فرآیند تولید شیلنگ آتش نشانی تاشونده که در بازار با نام شیلنگ برزنتی هم شهرت دارد حرف‌هایی زده شد. اما یک مطلب بسیار مهم که بعضا بدون توجه از کنار آن می‌گذریم نحوه اتصال شیلنگ به کوپلینگ است. این اتصال از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و یک اتصال معمولی نیست!

تاریخچه شیلنگ آتش نشانی

تاریخچه ساخت و تولید تجهیزات آتش نشانی، همواره یکی از موضوعات جذاب برای فعالان این حوزه بوده است. اسپرینکلر، انواع کوپلینگ، خاموش کننده‌های دستی و سایر محصولات هر کدام تاریخچه‌ای چند صد ساله و درخور توجه دارند. اما در میان این تجهیزات،داستان ساخت و توسعه شیلنگ آتش نشانی بسیار جذاب است و با مطالعه آن، می‌توان به تلاش یکایک انسان‌هایی که در زمینه ایمنی در برابر حریق دغدغه مند بودند پی برد...

مراحل ساخت شیلنگ آتش نشانی (شیلنگ برزنتی)

مراحل ساخت شیلنگ آتش نشانی (شیلنگ برزنتی)

در گذشته‌های دور، آتش نشانان از سطل‌های پُر از آب در عملیات اطفای حریق استفاده می‌کردند. اما تقریبا از دهه 1600 میلادی به بعد، شیلنگ‌ آتش نشانی جایگزین سطل‌های پر از آب و زنجیره‌های انسانی شد. مواد و روش‌هایی که مردم اعصار گوناگون برای تولید شیلنگ آتش نشانی به کار ‌بستند به مرور زمان توسعه یافت و نتیجه این تلاش‌های مستمر چند صد ساله، مبدل شد به شیلنگ‌های آتش نشانی مدرن امروزی؛ این شیلنگ‌ها قادرند در هر لحظه حجم زیادی از آب را به محل حریق منتقل کنند؛ به طوری که بدون حضور این تجهیزات، آتش نشانان کاری از پیش نمی‌برند

محصولات مرتبط
هوزریل دیواری

قرقره مخصوص شیلنگ نیمه سخت (هوزریل آتش نشانی)

هوزریل آتش نشانی (قرقره هوزریل) آریاکوپلینگ، نوعی قرقره با شیلنگ نیمه سخت (لاستیکی) و نازل سه حالته فلزی است. از نظر سازمان آتش نشانی، نصب هوزریل در اغلب بناهای شهری و صنعتی الزامی است.

قرقره مخصوص شیلنگ نیمه سخت (هوزریل آتش نشانی)

شیلنگ آتش نشانی (شیلنگ برزنتی)

شیلنگ آتش نشانی (شیلنگ برزنتی) یا شیلنگ تاشونده، نوعی شیلنگ با لایه داخلی لاستیکی و لایه بیرونی با پوشش فیبر مصنوعی بسیار مستحکم است. شیلنگ برزنتی در ابعاد و اندازه‌های مختلف در مجموعه آریاکوپلینگ تولید و عرضه می‌شود.

قرقره مخصوص شیلنگ نیمه سخت (هوزریل آتش نشانی)

هوزرک

هوزرک هوزرک یکی از تجهیزات نگهدارنده شیلنگ آتش نشانی (شیلنگ برزنتی) است. در مواردی که احتمال آتش سوزی بالا بوده و نیاز به حجم آب بیشتری برای عملیات اطفای حریق است، هوزرک کاربرد دارد. هر هوزرک از چند متر شیلنگ آتش نشانی

دیدگاهتان را بنویسید یا برا استعلام قیمت جعبه آتش نشانی تک کابین باما تماس بگیرید 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ارسال دیدگاه