نازل سه حالته پلاستیکی (نازل هوزریل)

نازل آتش نشانی سه حالته فلزی مخصوص هوزریل یا به عبارت ساده‌تر نازل هوزریل، نوعی نازل مورد استفاده در ساخت انواع هوزریل آتش نشانی است. 

این نازل نسبت به نازل‌های Branchpip سبک‌تر بوده و دبی آب کمتری منتقل می‌کنند. به همین دلیل قابل استفاده توسط عموم افراد هستند. 

برد پاشش (پرتاب) استاندارد، قرارگیری راحت و مستحکم در دست (ارگونومی) و مقاومت به ضربات حین عملیات اطفای حریق، از ویژگی‌های نازل هوزریل آریاکوپلینگ است.

برای استعلام قیمت و خرید نازل هوزریل پلاستیکی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نازل آتش نشانی

سرنازل

محل قرارگیری دست اپراتور

محل اتصال دنباله تبدیلی

شیر سه حالته نازل هوزریل

بخش توپی تعیین کننده الگوی پاشش

توضیحات و بررسی

هر هوزریل آتش نشانی متشکل از یک قرقره آتش نشانی، شیلنگ نیمه سخت (شیلنگ لاستیکی هوزریل)، یک نازل آتش نشانی و شیلنگ رابط جهت اتصال به تاسیسات آتش نشانی است.

نازل هوزریل پلاستیکی با دو الگوی پاشش اسپری و جت از جنس پلاستیک فشرده تولید می‌شود. سبک بودن، قرارگیری مناسب در دست و کمتر بودن دبی عبوری از این نازل، استفاده از آن را توسط افراد مختلف آسان می‌کند. 

این نازل آتش نشانی با بهره مندی از دنباله تبدیلی به شیلنگ‌های لاستیکی هوزریل با سایزهای 1 و 3/4 اینچ قابل اتصال است.

سوالات متداول

به زودی…

به زودی…

به زودی…

به زودی…

مشخصات فنی نازل هوزریل آریاکوپلینگ

استفاده از پلاستیک فشرده سبک و مستحکم

با توجه به امکان برخورد نازل در هنگام فرآیند اطفای حریق، ساخت نازل هوزریل با استفاده از پلاستیک فشرده، در عین سبکی ویژگی استحکام و مقاومت به ضربه را به همراه داشته است. 

برد پاشش استاندارد در حالت‌های اسپری و جت

مهم‌ترین مشخصه هر نازل آتش نشانی، کیفیت پاشش آب در الگوهای مختلف است. برخورداری از برد پاشش استاندارد، به اطفای آتش سوزی با سرعت بیشتر کمک می‌کند. الگوی پاشش جت در مواردی مانند هدف قرار دادن بن آتش از راه دور کاربرد دارد. الگوی پاشش اسپری هم برای کاهش دمای محیط در معرض آتش سوزی و پیشروی در آن محیط جهت خروج اضطراری و نجان جان افراد کاربرد دارد.

نازل هوزریل آریاکوپلینگ با برخورداری از برد حداقل 10 متر در حالت جت، و برد حداقل 3 متر در حالت اسپری، نمونه کاملی از یک نازل کارآمد برای ساخت هوزریل آتش نشانی است.

تولید و آزمون براساس الزامات استاندارد BS EN671

نازل هوزریل آریاکوپلینگ براساس استانداردهای بین المللی طراحی، تولید و آزمون شده و دارای گواهی آزمون هیدرواستاتیک از آزمایشگاه معتبر تا فشار 53Bar است.

دسته‌های محصولات
مقالات مرتبط
هوزریل آتش نشانی

جعبه و هوزریل استاندارد آریاکوپلینگ

یکی از تجهیزات آتش نشانی پرکاربرد در اغلب پروژه‌های ساختمانی با کاربری‌های متفاوت، جعبه‌ آتش نشانی است. تجهیزات آتش نشانی به دلیل سروکار داشتن با امنیت جانی و مالی مردم، حساسیت ویژه‌ای دارند. این تجهیزات تنها در لحظات بروز حادثه مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین هرگونه نقص فنی که منجر به عدم کارآیی این تجهیزات شود، می‌تواند پیامدهای جبران ناپذیری به بار آورد...

انواع جعبه آتش نشانی

معرفی انواع جعبه آتش نشانی ( خرید جعبه آتش نشانی )

جعبه آتش نشانی ابزاری برای نگه‌داری و حفظ تجهیزات آتش نشانی است. این محصول در ابعاد استاندارد و طرح‌های مختلف تولید و در اماکنی که خطر وقوع آتش سوزی وجود دارد، نصب می‌شود. در این مطلب به معرفی و بررسی انواع جعبه‌های آتش نشانی می‌پردازیم. آنچه در این مقاله می‌خوانیم:

جعبه آتش نشانی خاموش کننده (جعبه کپسول)

جعبه آتش نشانی چیست؟

جعبه آتش نشانی یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین تجهیزات ایمنی است که در ساختمان‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. هرچند جعبه آتش نشانی، خود به تنهایی ابزاری برای اطفای حریق به شمار نمی‌رود، اما به دلیل اینکه تجهیزات اطفای حریق مهمی از قبیل هوزریل، کپسول و غیره در داخل آن نگاه داشته می‌شوند، اهیمیت زیادی دارد...

دیدگاهتان را بنویسید یا برا استعلام قیمت نازل سه حالته پلاستیکی باما تماس بگیرید 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ارسال دیدگاه