نازل شیردار سه حالته فلزی

نازل آتش نشانی سه حالته فلزی (Branchpipe) آریاکوپلینگ، نازل ویژه آتش نشانان و افراد آموزش دیده در زمینه عملیات اطفای حریق است.

استفاده از آلومینیوم سبک و مستحکم برای ساخت نازل، سهولت قرار گیری در دست و برد استاندارد در حالت‌های پاشش اسپری و جت از مهم‌ترین ویژگی‌های این محصول است.

نازل Branchpipe  فلزی آریاکوپلینگ، قابل اتصال به شیلنگ‌های آتش نشانی با ابعاد 1.5 ، 2 و 2.5 اینچ است. این محصول دارای گواهی آزمون هیدرواستاتیک از آزمایشگاه معتبر تا فشار 44Bar است.

برای استعلام قیمت و خرید نازل فلزی سه حالته آریاکوپلینگ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نازل شیردار سه حالته فلزی

سرنازل

بدنه بخش قرارگیری دست با پوشش لاستیکی

شیر سه حالته 

محل قرارگیری توپی کنترل کننده الگوی پاشش

کوپلینگ رزوه‌ای STORZ

درپوش جهت مسدود سازی مجرا قبل از اتصال به شیلنگ

توضیحات و بررسی

نازل آتش نشانی سه حالته معمولا به همراه هوزرک یا قرقره نگهدارنده شیلنگ آتش نشانی (قرقره فایرباکس) کاربرد دارد و با دو الگوی پاشش اسپری و جت از آلیاژ آلومینیوم تولید می‌شود.

این نازل آتش نشانی با بهره مندی کوپلینگ رزوه‌ای STORZ به شیلنگ برزنتی در سایزهای  1.5، 2 و 2.5 اینچ متصل می‌شود.

برای خرید نازل سه حالته پلاستیکی آریاکوپلینگ یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

سوالات متداول

به زودی …

به زودی …

به زودی …

به زودی …

مشخصات فنی نازل فلزی سه حالته آریاکوپلینگ

استفاده از آلیاژ آلومینیوم سبک و مستحکم

با توجه به امکان برخورد نازل در هنگام فرآیند اطفای حریق، ساخت نازل با استفاده از آلیاژ آلومینیوم، در عین سبکی ویژگی استحکام و مقاومت به ضربه را به همراه داشته است. همچنین با توجه به تماس مداوم این محصول با جریان آب و امکان خوردگی ناشی از رطوبت، لازم است تا به حد کافی در برابر خوردگی مقاوم باشد.

برد پاشش استاندارد در حالت‌های اسپری و جت

مهم‌ترین مشخصه هر نازل آتش نشانی، کیفیت پاشش آب در الگوهای مختلف است. برخورداری از برد پاشش استاندارد، به اطفای آتش سوزی با سرعت بیشتر کمک می‌کند. الگوی پاشش جت در مواردی مانند هدف قرار دادن بن آتش از راه دور کاربرد دارد. الگوی پاشش اسپری هم برای کاهش دمای محیط در معرض آتش سوزی و پیشروی در آن محیط جهت خروج اضطراری و نجان جان افراد کاربرد دارد.

نازل آتش نشانی سه حالته فلزی آریاکوپلینگ با برخورداری از برد حداقل 10 متر در حالت جت، و برد حداقل 3 متر در حالت اسپری، نمونه کاملی از یک نازل کارآمد با دبی بالا و سازگار با انواع شیلنگ آتش نشانی (شیلنگ برزنتی) است.

تولید و آزمون براساس الزامات استاندارد BS EN671

نازل سه حالته پلاستیکی آریاکوپلینگ براساس استانداردهای بین المللی طراحی، تولید و آزمون شده و دارای گواهی آزمون هیدرواستاتیک از آزمایشگاه معتبر تا فشار 44Bar است.

مقالات مرتبط
هوزریل آتش نشانی

جعبه و هوزریل استاندارد آریاکوپلینگ

یکی از تجهیزات آتش نشانی پرکاربرد در اغلب پروژه‌های ساختمانی با کاربری‌های متفاوت، جعبه‌ آتش نشانی است. تجهیزات آتش نشانی به دلیل سروکار داشتن با امنیت جانی و مالی مردم، حساسیت ویژه‌ای دارند. این تجهیزات تنها در لحظات بروز حادثه مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین هرگونه نقص فنی که منجر به عدم کارآیی این تجهیزات شود، می‌تواند پیامدهای جبران ناپذیری به بار آورد...

انواع جعبه آتش نشانی

معرفی انواع جعبه آتش نشانی ( خرید جعبه آتش نشانی )

جعبه آتش نشانی ابزاری برای نگه‌داری و حفظ تجهیزات آتش نشانی است. این محصول در ابعاد استاندارد و طرح‌های مختلف تولید و در اماکنی که خطر وقوع آتش سوزی وجود دارد، نصب می‌شود. در این مطلب به معرفی و بررسی انواع جعبه‌های آتش نشانی می‌پردازیم. آنچه در این مقاله می‌خوانیم:

جعبه آتش نشانی خاموش کننده (جعبه کپسول)

جعبه آتش نشانی چیست؟

جعبه آتش نشانی یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین تجهیزات ایمنی است که در ساختمان‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. هرچند جعبه آتش نشانی، خود به تنهایی ابزاری برای اطفای حریق به شمار نمی‌رود، اما به دلیل اینکه تجهیزات اطفای حریق مهمی از قبیل هوزریل، کپسول و غیره در داخل آن نگاه داشته می‌شوند، اهیمیت زیادی دارد...

دیدگاهتان را بنویسید یا برا استعلام قیمت نازل شیردار سه حالته فلزی باما تماس بگیرید 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ارسال دیدگاه