جعبه آتش نشانی فایبرگلاس خاموش کننده

جعبه آتش نشانی فایبرگلاس خاموش کننده، محصولی ساخته شده از کامپوزیت فایبرگلاس و برای قرار دادن انواع خاموش کننده است. این جعبه آتش نشانی مقاومت بالایی در شرایط محیطی سخت دارد. 

استفاده از فولاد برای ساخت تجهیزات آتش نشانی مورد استفاده در این مناطق، کاری چالش برانگیز و هزینه بر است. زیرا عمر مفید جعبه آتش نشانی فولادی در چنین شرایطی به شدت کاهش می‌یابد و فرآیند خوردگی فولاد به شدت سرعت می‌گیرد.

جعبه آتش نشانی فایبرگلاس خاموش کننده آریاکوپلینگ، به عنوان راهکاری کامل و بسیار مقاوم برای چنین شرایطی طراحی و ساخته شده است.

برای خرید جعبه آتش نشانی فایبرگلاس خاموش کننده آریاکوپلینگ، یا کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

محصولات کامپوزیتی

سوالات متداول

به زودی..

به زودی…

به زودی…

به زودی…

به زودی…

محصولات کامپوزیتی

بدنه ساخته شده از کامپوزیت فایبرگلاس

قفل از جنس استیل ضد زنگ

سقف شیب‌دار جهت جلوگیری از جمع شدن آب باران

تعبیه بازشو جهت چرخش هوا در داخل جعبه

نشان ARYA: نضمین اصل بودن و کیفیت کالا

توضیحات و بررسی

استحکام بسیار بالا در برابر خوردگی 

جعبه آتش نشانی فایبرگلاس خاموش کننده از جنس کامپوزیت فایبرگلاس ساخته شده و در برابر عوامل خورنده مانند بخارات نفتی و یون‌های پیش ساز خوردگی موجود در آب دریا، کاملا مقاوم است و تا سالها می‌تواند از تجهیزات آتش نشانی درون خود محافظت کند.

مقاومت با به اشعه فرابنفش خورشید

تابش شدید و مستقیم آفتاب، یکی از ویژگی‌های مناطق ساحلی (سواحل جنوب و شمال) و فراساحلی است. اشعه فرابنفش در دراز مدت می‌تواند باعث آسیب به پوشش رنگ و سطح رنگ کاری شده شود. جعبه آتش نشانی فایبرگلاس خاموش کننده آریاکوپلینگ کاملا به این شرایط مقاوم بوده و از پوشش رنگ با چسبندگی بالا و مقاوم به اشعه UV ساخته شده است.

 

مقاومت به دمای بالا

یکی دیگر از شرایط ویژه مناطق سخت، بالا بودن دمای هوا (تا 70 درجه سانتیگراد) است. فایبرگلاس مورد استفاده در ساخت این جعبه آتش نشانی کاملا به دمای بالا در حضور بنزین و عوامل خورنده نفتی مقاوم است. همچنین این محصول هرگز در مواجهه با آتش سوزی و دمای بالا شعله‌ور نمی‌شود. 

 

تولید یکپارچه و ساختار یکنواخت

این محصول به علت حذف تنش‌های پسماند فرآیند تولید و مونتاژ به صورت یکپارچه و یکنواخت تولید می‌شود. همچنین استفاده از قفل‌ها و لولاهای استیل زد زنگ، این محصول را آماده رویایی با هر شرایط محیطی می‌کند.

دسته‌های محصولات
مقالات مرتبط
انواع جعبه آتش نشانی

جعبه آتش نشانی با کیفیت چه ویژگی هایی دارد؟( انتخاب جعبه آتش نشانی )

جعبه آتش نشانی به همراه هوزریل، یکی از معروف‌ترین تجهیزات اطفای حریق است که در ساختمان‌ها وجود دارد. طراحی هوزریل به گونه‌ای است که افراد عادی ساختمان به‌سادگی می‌توانند از آن برای اطفای حریق استفاده نمایند. علاوه بر آن، درون جعبه آتش نشانی یک شیر انتظار وجود دارد که در مواقع ضروری، این امکان را به آتش نشان حرفه‌ای می‌دهد

جعبه آتش نشانی آریاکوپلینگ

خرید جعبه آتش نشانی ( 6 نکته در مورد جعبه و هوزریل آتش نشانی )

در لحظات ابتدایی شروع آتش سوزی، جعبه و هوزریل آتش نشانی می‌توانند جایگاهی به اهمیت جعبه کمک‌های اولیه داشته باشند. حتی می‌توان گفت در برخی مکان‌ها اهمیت و ضرورت نصب هوزریل، بیشتر هم هست.

جعبه آتش نشانی خاموش کننده (جعبه کپسول)

جعبه آتش نشانی چیست؟

جعبه آتش نشانی یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین تجهیزات ایمنی است که در ساختمان‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. هرچند جعبه آتش نشانی، خود به تنهایی ابزاری برای اطفای حریق به شمار نمی‌رود، اما به دلیل اینکه تجهیزات اطفای حریق مهمی از قبیل هوزریل، کپسول و غیره در داخل آن نگاه داشته می‌شوند، اهیمیت زیادی دارد...

محصولات مرتبط
جعبه آتش نشانی خاموش کننده (جعبه کپسول)

جعبه آتش نشانی تک کابین آریاکوپلینگ

جعبه آتش نشانی تک کابین آریا، با طیف انتخاب گسترده در انواع پوشش رنگ، قفل و لولا، طرح و ابعاد، جنس ورق و در دونوع روکار و توکار، انتخابی ماندگار برای تجهیز بناهای شهری و صنعتی شماست.

جعبه آتش نشانی دکوراتیو

جعبه آتش نشانی محوطه‌ای

جعبه آتش نشانی محوطه‌ای آریا، مخصوص نصب در محیط‌های روباز و در معرض تابش مستقیم آفتاب و باد و باران است. جعبه آتش نشانی محوطه‌ای مجهز به پایه‌های مستحکم و قابل اتصال به زمین بوده و در انواع تک کابین، دوکابین و نگهدارنده خاموش کننده در مجموعه آریاکوپلینگ طراحی و ساخته می‌شود.

جعبه آتش نشانی تک کابین

جعبه آتش نشانی دوکابین افقی (جعبه آتش نشانی دوقلو)

جعبه آتش نشانی دوکابین افقی (جعبه آتش نشانی دوقلو) آریا، با طیف انتخاب گسترده در انواع پوشش رنگ، قفل و لولا، طرح و ابعاد، جنس ورق و در دونوع روکار و توکار، انتخابی ماندگار برای تجهیز بناهای شهری و صنعتی شماست.

دیدگاهتان را بنویسید یا برا استعلام قیمت جعبه آتش نشانی فایبرگلاس خاموش کننده باما تماس بگیرید 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ارسال دیدگاه