تجهیزات آتش نشانی
تجهیزات آتش نشانی

تجهیزات آتش نشانی آریاکوپلینگ

مجموعه آریاکوپلینگ از اواخر دهه هفتاد، تولید کننده تجهیزات آتش نشانی در 9 گروه است. این مجموعه تولید کننده انواع جعبه آتش نشانی، قرقره آتش نشانی و هوزریل، اتصالات انگلیسی (BS)، اتصالات آلمانی (STORZ)، انواع نازل آتش نشانی، انواع شیرهای آتش نشانی، خاموش کننده (کپسول آتش نشانی) و اسپرینکلر است.

طیف انتخاب گسترده، قابلیت طراحی تطبیق پذیر مطابق با نیازهای مشتریان، تنوع در طرح، رنگ، جنس، ابعاد، نوع قفل و لولا و قابلیت حک لوگو و نشان درخواستی، از ویژگی‌های منحصر به فرد جعبه آتش نشانی آریا است. 

ماندگاری در عملکرد و کیفیت، سازگاری با انواع جعبه آتش نشانی و طراحی تخصصی تمامی قطعات، گروه محصولات قرقره و شیلنگ آتش نشانی آریاکوپلینگ را در جایگاه محصولی فراتر از استانداردهای ملی قرار داده و به انتخابی ماندگار تبدیل می‌کند.

اسپرینکلر آریا در تنوع بی‌نظیر و کیفیتی فراتر از استانداردهای ملی، استحکام بالا در شرایط مختلف اقلیمی، ثبات، دقت و عدم نیاز به جایگزینی در دهه‌های متمادی، اسپرینکلر آریا را به انتخابی ماندگار تبدیل کرده است.

استحکام فوق العاده در فشارهای بالا، مقاومت بالا به شرایط محیطی مختلف و دقت ابعادی، مهم‌ترین ویژگی‌های اتصالات انگلیسی (BS) آریاکوپلینگ است.

دقت ابعادی، استحکام و طول عمر بالا، مقاومت به ضربه و تنوع در ابعاد جهت استفاده در کاربردهای مختلف آتش نشانی، برخی از ویژگی‌های اتصالات STORZ آریاکوپلینگ هستند.

استحکام بسیار بالا، مقاومت بالا به خوردگی، مقاومت به نشتی تا فشارهای بالا و قابلیت استفاده در شرایط اقلیمی مختلف، برخی از ویژگی‌های شیرهای آتش نشانی آریاکوپلینگ است.

محصولات کامپوزیتی آریاکوپلینگ مخصوص کاربرد در مناطق با شرایط رطوبت بسیار بالا، تابش شدید خورشید، چرخه‌های خیس شدن و خشک شدن، نمک‌های خورنده محلول در آب دریا و بخارهای نفتی و پتروشیمی است. نمونه این مناطق، سواحل جنوب و شمال، میدانهای نفتی و پتروشیمی است.

انواع نازل Branchpipe ، نازل هوزریل، نازل‌های تک حالته و نازل‌هایی با کاربردهای خاص مانند سلار نازل، محصولات این دسته را تشکیل می‌دهند. سازگاری با انواع اتصالات STORZ و BS ، تولید با دو نوع ماده اولیه آلومینیومی و پلاستیک فشرده و ارگونومی مناسب از ویژگی‌های نازل آریاکوپلینگ است.

ماندگاری و استحکام بدنه، حفظ کیفیت پودر در طول سرویس دهی و استفاده از ملحقات مستحکم، با توجه به قابلیت استفاده چندین باره از این محصول، باعث اقبال صنایع بزرگ کشور به خاموش کننده‌های آریاکوپلینگ شده است. 

گروه‌های محصولات
جدیدترین محصولات

تجربه توامان ایمنی در برابر حریق و زیبایی

 

اسپرینکلر مخفی با کاور محدب، راهکاری دکوراتیو و با کیفیت برای تجهیز ساختمان‌ها به اسپرینکلر است. 

پوشش رنگ‌های متنوع و متناسب با معماری بنا، زیبایی، دقت و کیفیت در عملکرد، اسپرینکلر مخفی با کاور محدب آریا را به انتخابی ماندگار برای طراحان و کارفرمایان نکته سنج تبدیل کرده است.

اسپرینکلر مخفی با کاور محدب
اسپرینکلر ESFR

ESFR، اسپرینکلر تخصصی انبارها

 

اسپرینکلر ESFR، اسپرینکلر مخصوص اطفا و کنترل حریق‌های پرچالش، مانند آتش سوزی انبارهای کالاست. 

این اسپرینکلر با حساسیت عملکردی بالا، قابلیت پاشش قطرات درشت و با نرخ تخلیه 3 تا 5 برابر سایر اسپرینکلرها، قدرت و سرعت اطفای کم نظیری دارد.