بست تخصصی کوپلینگ

بست تخصصی کوپلینگ، ابزاری برای آب بندی اتصال شیلنگ‌های آتش نشانی به انواع کوپلینگ شیلنگ خور است. با استفاده از بست کوپلینگ، علاوه بر آب بندی مستحکم اتصال شیلنگ به کوپلینگ، به بافت شیلنگ آسیبی نمی‌رسد. این در حالی است که اتصال سیم پیچی علاوه بر آسیب به بافت پلی استر شیلنگ آتش نشانی، قابلیت باز و بست ندارد.

برای خرید بست کوپلینگ آریاکوپلینگ یا کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

توضیحات و بررسی

راحتی در باز وبست و استحکام بالا در برابر ضربه از مهم‌ترین ویژگی‌های این محصول است. این محصول به نام آریاکوپلینگ به ثبت طرح صنعتی رسیده است.

این محصول دارای گواهی آزمون عدم نشتی اتصال شیلنگ به کوپلینگ تا فشار 60 بار است.

کدهای HC1500 و HC2500 به ترتیب با قطرهای داخلی 38 و 65 میلی‌متر مخصوص نصب بر روی کوپلینگ STORZ و کد HC2500 با قطر داخلی 63.5 میلی‌متر، مخصوص نصب بر روی کوپلینگ BS است.

سوالات متداول

به زودی…

به زودی…

دسته‌های محصولات
مقالات مرتبط
هوزریل آتش نشانی

جعبه و هوزریل استاندارد آریاکوپلینگ

یکی از تجهیزات آتش نشانی پرکاربرد در اغلب پروژه‌های ساختمانی با کاربری‌های متفاوت، جعبه‌ آتش نشانی است. تجهیزات آتش نشانی به دلیل سروکار داشتن با امنیت جانی و مالی مردم، حساسیت ویژه‌ای دارند. این تجهیزات تنها در لحظات بروز حادثه مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین هرگونه نقص فنی که منجر به عدم کارآیی این تجهیزات شود، می‌تواند پیامدهای جبران ناپذیری به بار آورد...

انواع جعبه آتش نشانی

معرفی انواع جعبه آتش نشانی ( خرید جعبه آتش نشانی )

جعبه آتش نشانی ابزاری برای نگه‌داری و حفظ تجهیزات آتش نشانی است. این محصول در ابعاد استاندارد و طرح‌های مختلف تولید و در اماکنی که خطر وقوع آتش سوزی وجود دارد، نصب می‌شود. در این مطلب به معرفی و بررسی انواع جعبه‌های آتش نشانی می‌پردازیم. آنچه در این مقاله می‌خوانیم:

جعبه آتش نشانی خاموش کننده (جعبه کپسول)

جعبه آتش نشانی چیست؟

جعبه آتش نشانی یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین تجهیزات ایمنی است که در ساختمان‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. هرچند جعبه آتش نشانی، خود به تنهایی ابزاری برای اطفای حریق به شمار نمی‌رود، اما به دلیل اینکه تجهیزات اطفای حریق مهمی از قبیل هوزریل، کپسول و غیره در داخل آن نگاه داشته می‌شوند، اهیمیت زیادی دارد...

محصولات مرتبط
بست تخصصی کوپلینگ

تبدیل STORZ

تبدیل STORZ ، برای جفت کردن و اتصال سایزهای مختلف کوپلینگ در سیستم اتصالات STORZ کاربرد دارند. الزما کوپلینگ‌های موجود در دو سمت این محصول، دارای ابعاد متفاوتی هستند.

آچار کوپلینگ

آچار کوپلینگ

آچار کوپلینگ چند منظوره آریاکوپلینگ، جهت باز و بست انواع کوپلینگ و اتصالات STORZ، درب بشکه‌ها و باز کردن شیر پنج پر آتش نشانی کاربرد دارند.

کوپلینگ رزوه‌ای (STORZ)

کوپلینگ رزوه‌ای (STORZ) این قطعه زیر مجموعه خانواده کوپلینگ‌ها است. از یک طرف قابلیت رزوه شدن دارند. و از یک طرف می‌توانند به اتصالات آلمانی کوپله شوند.

دیدگاهتان را بنویسید یا برا استعلام قیمت بست تخصصی کوپلینگ باما تماس بگیرید 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ارسال دیدگاه