آچار کوپلینگ چند منظوره

آچار کوپلینگ چند منظوره آریاکوپلینگ، جهت باز و بست انواع کوپلینگ و اتصالات STORZ، درب بشکه‌ها و باز کردن شیر پنج پر آتش نشانی کاربرد دارند. 

حمل این آچار سبک، مستحکم و چند منظوره، آتش نشانان را از حمل چندین آچار و ابزار بی‌نیاز می‌کند. استفاده از یک لایه ورق فولادی مستحکم در بین بدنه پلاستیک فشرده آچار، باعث استحکام بالای این محصول به ضربه شده است.

طرح صنعتی این محصول منحصر به فرد برای اولین بار توسط آریاکوپلینگ به ثبت رسیده است.

برای خرید آچار کوپلینگ چند منظوره آریاکوپلینگ و یا کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید. 

اتصالات آلمانی

توضیحات و بررسی

این محصول آزمون‌های پرتاب از ارتفاع 16 متر و ضربه به اندازه 78 کیلوژول، آزمون کشش با نیروی 18 کیلونیوتن و آزمون مقاومت حرارتی به مدت 24 ساعت در دمای 150 درجه سانتیگراد را بدون هیچ‌گونه، ترک، شکست و تغییر شکل، با موفقیت سپری کرده است.

ساخته شده از پلاستیک فشرده با لایه تقویتی فولادی بسیار مستحکم

برای استحکام بالا به ضربه و افزایش دوام محصول، در داخل آچار از یک لایه ورق فولادی تقویتی استفاده شده است. به این ترتیب با خیالی آسوده می‌توانید به جای چندین آچار متنوع آچار کوپلینگ چند منظوره را حمل کنید

ارگونومی عالی و راحتی در استفاده بدون خستگی دست

شکل آچار و محل قرارگیری دست کاملا مطابق با آناتومی دست اپراتور طراحی شده است. همچنین با توجه به وزن سبک آچار، دست اپراتور در استفاده‌های طولانی خسته نخواهد شد.

اتصالات آلمانی

دهانه مخصوص باز و بست کوپلینگ‌های آلمانی 1 ، 1.5 ، 2 و 2.5 اینچ 

زبانه بازکننده درب بشکه

دهانه مخصوص باز و بست کوپلینگ‌های آلمانی 3 تا 6 اینچ

بازکننده پیچ پنج پر شیرهای ایستاده

محل قرارگیری دست اپراتور

آویز اتصال آچار

سوالات متداول

به زودی …

به زودی…

مقالات مرتبط
هوزریل آتش نشانی

جعبه و هوزریل استاندارد آریاکوپلینگ

یکی از تجهیزات آتش نشانی پرکاربرد در اغلب پروژه‌های ساختمانی با کاربری‌های متفاوت، جعبه‌ آتش نشانی است. تجهیزات آتش نشانی به دلیل سروکار داشتن با امنیت جانی و مالی مردم، حساسیت ویژه‌ای دارند. این تجهیزات تنها در لحظات بروز حادثه مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین هرگونه نقص فنی که منجر به عدم کارآیی این تجهیزات شود، می‌تواند پیامدهای جبران ناپذیری به بار آورد...

انواع جعبه آتش نشانی

معرفی انواع جعبه آتش نشانی ( خرید جعبه آتش نشانی )

جعبه آتش نشانی ابزاری برای نگه‌داری و حفظ تجهیزات آتش نشانی است. این محصول در ابعاد استاندارد و طرح‌های مختلف تولید و در اماکنی که خطر وقوع آتش سوزی وجود دارد، نصب می‌شود. در این مطلب به معرفی و بررسی انواع جعبه‌های آتش نشانی می‌پردازیم. آنچه در این مقاله می‌خوانیم:

جعبه آتش نشانی خاموش کننده (جعبه کپسول)

جعبه آتش نشانی چیست؟

جعبه آتش نشانی یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین تجهیزات ایمنی است که در ساختمان‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. هرچند جعبه آتش نشانی، خود به تنهایی ابزاری برای اطفای حریق به شمار نمی‌رود، اما به دلیل اینکه تجهیزات اطفای حریق مهمی از قبیل هوزریل، کپسول و غیره در داخل آن نگاه داشته می‌شوند، اهیمیت زیادی دارد...

محصولات مرتبط
بست تخصصی کوپلینگ

تبدیل STORZ

تبدیل STORZ ، برای جفت کردن و اتصال سایزهای مختلف کوپلینگ در سیستم اتصالات STORZ کاربرد دارند. الزما کوپلینگ‌های موجود در دو سمت این محصول، دارای ابعاد متفاوتی هستند.

کوپلینگ رزوه‌ای STORZ

بست تخصصی کوپلینگ

بست تخصصی کوپلینگ، ابزاری برای آب بندی اتصال شیلنگ‌های آتش نشانی به انواع کوپلینگ شیلنگ خور است. با استفاده از بست کوپلینگ، علاوه بر آب بندی مستحکم اتصال شیلنگ به کوپلینگ، به بافت شیلنگ آسیبی نمی‌رسد.

کوپلینگ رزوه‌ای (STORZ)

کوپلینگ رزوه‌ای (STORZ) این قطعه زیر مجموعه خانواده کوپلینگ‌ها است. از یک طرف قابلیت رزوه شدن دارند. و از یک طرف می‌توانند به اتصالات آلمانی کوپله شوند.

دیدگاهتان را بنویسید یا برا استعلام قیمت آچار کوپلینگ باما تماس بگیرید 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ارسال دیدگاه